Close

KIZ ÖĞRENCİ YURDU

0501 008 96 26  - 0554 008 96 27  

Kalıcı dostlukların ilk adımının atıldığı Aydın Armada Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları’nda güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz ile sizlere sıcak
bir aile ortamı yaratmayı amaçlıyoruz.

Aydın’ın en seçkin bölgesi olan Mimar Sinan Mahallesinde bulunan yurdumuz, hem binanın kalitesi hem de konumuyla Aydın’ın en üstün yurt konseptini sunmaktadır. Yüksek lüks seviyesi ve konfor sunan yurdumuz, Aydın’ın en özel yurdu statüsündedir.

 

Binamız, her odasında tuvalet ve banyo bulunan, bir düzende tasarlanmıştır. Ferah, hijyenik ve öğrenci ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış odalar sunmaktayız.

 

Aydın’ın seçkin bölgeleri Mimar Sinan ve Girne mahallelerinin ana caddesi olan Turgut Özal Bulvarı üzerinde yer alan Aydın Armada Kız Öğrenci Yurdumuz eğitim ve gelir seviyesi yüksek, sosyal alanların, restaurant, cafelerin ,koşu yolu ve özel okulların yoğunlukta olduğu konumu ile ayrıcalıklı bir yaşam sunmaktadır.

Üniversiteye özel servis hizmetimiz ile konforlu bir ulaşım deneyimi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda binanın hemen önündeki duraklar sayesinde üniversiteye giden hatlara kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Otogar ve tren istasyonuna da tek bir hatla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Yurtlarımız, Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlıdır ve siyasi, dini herhangi bir kuruluşla ilişkisi bulunmamaktadır. Her yıl uzman kişiler tarafından periyodik bakımlar gerçekleştirilerek Gençlik ve Spor Bakanlığı denetimine tabi tutulmaktadır. Ayrıca kurum içi denetim mekanizmamız, temizlik, güvenlik, hijyen, düzen, rahatlık, konfor, memnuniyet ve iletişim gibi alanlarda titizlikle çalışmaktadır.