Close

İmkanlarımız

Aydın’ın en merkezi yerlerinden biri olan Orta ve Hasarın Efendi Mahallesinde bulunan yurtlarımız çağdaş ve modern yönetim anlayışı ile tecrübeli yönetimi, güler yüzlü personeliyle kendini tercih eden öğrencilerine rahat, güvenli ve huzurlu bir ortamda eksiksiz imkanlarıyla hizmet vermektedir.

 1, 3, 4,6 kişilik ferah odaları, odalarda mini buzdolabı, su ısıtıcı ve  televizyon bulunmaktadır. Yurdumuzda merkezi ısıtma sistemi, asansör, wireless (kablosuz) internet bağlantısı gibi imkanlarının yanı sıra yemekhane, çalışma salonu, dinlenme salonu, ve çamaşır ve ütü hizmetleri ile öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır… 

Kahvaltı ve Akşam Yemeği

Yurtlarımızda haftanın 7 günü ücretsiz kahvaltı ve akşam yemeği yiyebilirsiniz.

24 Saat Sıcak Su

Yurtlarımızda kesintisiz 24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir.

Güvenlik ve Şifreli Giriş Sistemi

öğrencilerimiz yurt girişlerinde şifreli giriş sistemi ile öğrencilerin giriş ve çıkışları güvenli olarak yapılmaktadır. Yurtlarımız giriş ve çevre güvenliği için, kameralı güvenlik sistemleri bulunmaktadır.

Ücretsiz Ütü ve Çamaşır Hizmeti

Yurtlarımızda bulunan çamaşır makineleri ve ütülerden günün herhangi bir saatinde ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

1,3,4,6 Kişilik Odalar

Her bütçeye hitap eden (1,3,4,6) kişilik odalarımızda bulunan bireysel çalışma masalarımızda rahatça ders çalışabilir, ortopedik yataklarımızda günün yorgunluğunu atabilir ailenizin evindeymiş gibi rahat bir uyku çekebilirsiniz. Balkon bulunan bazı odalarımızda şehrin manzarası eşliğinde kahvenizi yudumlayabilir,ders çalışabilir,arkadaşlarınızla sohbetler yapabilirsiniz.

Ücretsiz ve Sınırsız Wifi

Ders ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte olan ücretsiz internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Her Odaya Özel Banyo-WC

Yurtlarımızda her odada banyo ve wc bulunmaktadır.

Oda ve Genel Alanların Temizliği

Odalarımızın temizliği yurt görevlilerince günün belli saatlerinde, aksatılmadan ve titiz bir şekilde yapıldığı için hijyenik ortamlarda kalabilirsiniz.

Merkezi Sistem Isınma

Konforundan ödün vermeden kış şartlarından etkilenmeden derslerinize konsantre olabilirsiniz.