Close

ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

0552 544 96 28 - 0552 544 96 29

Kalıcı dostlukların ilk adımının atıldığı Aydın Armada Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları’nda güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz ile sizlere sıcak 
bir aile ortamı yaratmayı amaçlıyoruz.

Hasan Efendi Ramazan Paşa Mahallesi’nde konumlanan öğrenci yurdumuz, Aydın’daki öğrenci yurtları arasında en merkezi konuma sahiptir. Şehrin tam kalbinde ve çarşı merkezinde bulunmaktadır.

 

Doğu Gazi Bulvarı üzerinde yer alan binamız, Aydın’ın en işlek caddelerinden birinde bulunmaktadır. Üniversite, şehir içi ve çevre ilçelere giden tüm belediye otobüs ve minibüs hatları yurdumuzun önünden geçmektedir. Binamızın tam önündeki durak sayesinde toplu taşıma hizmetine bir adım uzaklıktayız.

Yurdumuz, Adnan Menderes Üniversitesi’ne yürüyerek 10-15 dakika mesafededir. Merkezi konumu sayesinde, tüm olanaklar yürüme mesafesindedir. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından denetlenen erkek öğrenci yurdumuz, özellikle güvenlik, temizlik ve iletişim alanlarına büyük bir hassasiyet göstermektedir.

 

Erkek öğrencilerimize, eğitim, sosyal etkileşim, kültürel faaliyetler, spor ve kariyer alanlarında destek sağlamaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin temel hedefi, öğrencilerimizin güvende hissetmelerini sağlamak ve günlük öğrencilik yaşamlarını daha konforlu hale getirmektir.